Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

No.5 Bond Plex Saç Bakım Sütü

Ürün Kodu : 149
188,94 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Daha Fazla Saç Bakım Kremi
Öne Çıkan Bilgiler

No. 5 Bond Plex Restore Repair Saç Bakım Sütü özel geliştirilmiş bağ güçlendirici formülü ile saçları ağırlaştırmadan kökten uca nemlendirerek kolay ve kırılmadan, kopmadan tarama sağlar. 

Vegan formüle sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Devamını Oku..

Tükendi

Stok Alarmı
No. 5 Bond Plex Restore Repair Saç Bakım Sütü saçları ağırlaştırmadan kökten uca nemlendirerek kolay ve kırılmadan kopmadan tarama sağlar. Özel geliştirilmiş bağ güçlendirici formülü değerli Bal içeriği ile desteklenmiştir. Saçtaki açık bağlar Bond Plex serisinin bağ güçlendirici içeriği ile kapandığında nemi ve Bal içeriğinin besleyici etkisini tutar ve saçların nemlenmesine, yumuşak ve parlak görünmesine, saçtaki renk solmalarını da önlemeye yardımcı olur. Bond Plex teknolojisi sayesinde saç bağları güçlenerek yüksek ısıyla şekillendirme, boyama gibi kimyasal işlemler ve çevresel faktörlerin verdiği zarara karşı korunur, daha güçlü bir yapıya sahip olur.
Vegan formüle sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.
Bakım Önerisi: Nemli veya kuru saçınıza No. 5 Saç Bakım Sütünü uygulayın. Ardından saçınızı şekillendirin. Durulama gerektirmez. Günlük kullanım için uygundur.
bond_richcontent.jpg (1.10 MB)
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Saç Bakım Kremi
Saç Tipi
Tüm Saçlar
Etki
Onarıcı, Güçlendirici, Nemlendirici, Canlandırıcı / Parlaklık Veren, Besleyici
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.