Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

No.2 Bond Plex Saç Bakım Şampuanı

Ürün Kodu : 146
275,94 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Daha Fazla Şampuan
Öne Çıkan Bilgiler

No. 2 Bond Plex Restore Repair Saç Bakım Şampuanı özel geliştirilmiş bağ güçlendirici formülü ile saçları kökten uca arındırır, ağırlaştırmadan nemlendirir ve saç tellerine nüfuz ederek yıpranmaları onarmaya yardımcı olur. Kabarmaları ve elektriklenmeleri önler.


SÜLFAT, Paraben ve Silikon içermez. Vegan formüle sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Devamını Oku..

Tükendi

Stok Alarmı
Sülfatsız içeriğe sahip No. 2 Bond Plex Restore Repair Saç Bakım Şampuanı saçları kökten uca arındırır, ağırlaştırmadan nemlendirir ve saç tellerine nüfuz ederek yıpranmaları onarmaya yardımcı olur. Kabarmaları ve elektriklenmeleri önler. Özel geliştirilmiş bağ güçlendirici formülü, değerli Bal içeriği ile desteklenmiştir. Saçtaki açık bağlar Bond Plex serisinin bağ güçlendirici içeriği ile kapandığında nemi ve Bal içeriğinin besleyici etkisini tutar ve saçların nemlenmesine, yumuşak ve parlak görünmesine, saçtaki renk solmalarını da önlemeye yardımcı olur. İçeriğindeki özel bağ güçlendirici teknolojisi ile aşırı yıpranmış saç tellerini güçlendirerek kopmaya meyilli saçların ömrünü uzatır. Saç elastikiyetini artırır, kırık uçları besleyici etki sayesinde iyileştirerek ısı ve kimyasal işlemler öncesinde korur.
SÜLFAT, Paraben ve Silikon içermez. Vegan formüle sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.
Bakım Önerisi: Islak saçlarınıza bir miktar ürünü alın, köpürterek uygulayın, ardından durulayın. Günlük kullanım için uygundur.
Bakım Adımları:
No. 2 Saç Bakım Şampuanının ardından No: 3 Saç Bakım Kremi ve No: 4 Yoğun Bakım Maskesini uygulayın. Daha etkili bir sonuç için 6 adımlık Bond Plex bakım serisini kullanmanızı tavsiye ederiz.
bond_richcontent.jpg (1.10 MB)
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Şampuan
Saç Tipi
Tüm Saçlar
Etki
Onarıcı, Elektriklenme/Kabarma Önleyici, Güçlendirici, Nemlendirici, Arındırıcı, Besleyici
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.