Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

No.6 Bond Plex Saç Bakım Yağı

Ürün Kodu : 150
267,30 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Öne Çıkan Bilgiler

No. 6 Bond Plex Restore Repair Saç Bakım Yağı özel geliştirilmiş bağ güçlendirici formülü ile hasar görmüş, onarıma ihtiyaç duyan saçları yoğun ve hızlı onarım etkisi ile güçlendirir, sağlıklı görünüme kavuşturur. Saçların daha parlak görünmesine ve saç tellerinin pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Saç elastikiyetini artırarak kopma ve kırılmaları önler.


Paraben içermez. Vegan formüle sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Devamını Oku..

Tükendi

Stok Alarmı
No. 6 Bond Plex Restore Repair Saç Bakım Yağı, hasar görmüş onarıma ihtiyaç duyan saçları yoğun ve hızlı onarım etkisi ile güçlendirir, sağlıklı görünüme kavuşturur. Saçların daha parlak görünmesine ve saç tellerinin pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Saç elastikiyetini artırarak kopma ve kırılmaları önler. Özel geliştirilmiş bağ güçlendirici formülü değerli Bal içeriği ile desteklenmiştir. Saçtaki açık bağlar Bond Plex serisinin bağ güçlendirici içeriği ile kapandığında nemi ve Bal içeriğinin besleyici etkisini tutar ve saçların nemlenmesine, yumuşak ve parlak görünmesine, saçtaki renk solmalarını da önlemeye yardımcı olur. Bond Plex teknolojisi sayesinde saç bağları güçlenerek yüksek ısıyla şekillendirme, boyama gibi kimyasal işlemler ve çevresel faktörlerin verdiği zarara karşı korunur, daha güçlü bir yapıya sahip olur.
Paraben içermez. Vegan formüle sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.
Bakım Önerisi: Nemli veya kuru saçınıza az miktarda No. 6 Bond Plex Saç Bakım Yağını uygulayın. Ardından saçınızı şekillendirin. Günlük kullanım için uygundur.
bond_richcontent.jpg (1.10 MB)
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Saç Bakım Serumu/Yağı
Saç Tipi
Tüm Saçlar
Etki
Onarıcı, Güçlendirici, Nemlendirici, Canlandırıcı / Parlaklık Veren, Besleyici
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.