Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

No.1 Bond Plex Duş Öncesi Saç Bakım Maskesi

Ürün Kodu : 145
50,94 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Öne Çıkan Bilgiler

No. 1 Bond Plex Yıpranma Karşıtı Duş Öncesi Saç Bakım Maskesi yoğun ve hızlı onarım etkisi ile saçların yeniden yapılanmasını sağlar. İçeriğindeki özel bağ güçlendirici teknolojisi ile aşırı yıpranmış saç tellerini güçlendirerek kopmaya meyilli saçların ömrünü uzatır.

Vegan formüle sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Devamını Oku..

Tükendi

Stok Alarmı
No. 1 Bond Plex Restore Repair Saç Bakım Maskesi, yoğun ve hızlı onarım etkisi ile saçların yeniden yapılanmasını sağlar. Özel geliştirilmiş bağ güçlendirici formülü değerli Bal içeriği ile desteklenmiştir. Saçtaki açık bağlar Bond Plex serisinin bağ güçlendirici içeriği ile kapandığında nemi ve Bal içeriğinin besleyici etkisini tutar ve saçların nemlenmesine, yumuşak ve parlak görünmesine, saçtaki renk solmalarını da önlemeye yardımcı olur. İçeriğindeki özel bağ güçlendirici teknolojisi ile aşırı yıpranmış saç tellerini güçlendirerek kopmaya meyilli saçların ömrünü uzatır. Saç elastikiyetini artırır, kırık uçları besleyici etki sayesinde iyileştirerek ısı ve kimyasal işlemler öncesinde korur.
Vegan formüle sahiptir. Hiçbir hayvansal içerik kullanılmamıştır.

Bakım Önerisi: Duş öncesi, ürünü avucunuza alıp kuru saçınıza eşit miktarda uygulayın. Her saç teline etki etmesi için tarayıp 5 dakika bekletin ve durulayın.
Tercihen 10-30 dk arasında bekletilebilir. Haftada 1-2 kez kullanıma uygundur. Kimyasal veya ısıl işlem gibi kuaför işlemlerinin hemen ardından kullanımı tavsiye edilir.

Bakım Adımları:
No. 1 Duş Öncesi Saç Bakım Maskesi uygulanan saçı Bond Plex Saç Bakım Şampuanı No: 2 ile şampuanlayın, ardından Bond Plex Saç Bakım Kremi No. 3 ile kremleyin. Daha etkili bir sonuç için 6 adımlık Bond Plex bakım serisini kullanmanızı tavsiye ederiz.
bond_richcontent.jpg (1.10 MB)
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Saç Bakım Maskesi
Saç Tipi
Tüm Saçlar
Etki
Onarıcı, Güçlendirici, Nemlendirici, Besleyici
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.