Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

No.3 Bond Plex Saç Bakım Kremi

Ürün Kodu : 147
199,95 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Daha Fazla Saç Bakım Kremi
Öne Çıkan Bilgiler

No. 3 Bond Plex Restore Repair Saç Kremi özel geliştirilmiş bağ güçlendirici formülü ile saçları kökten uca ağırlaştırmadan nemlendirir ve saç tellerine nüfuz ederek yıpranmaları onarmaya yardımcı olur. Kabarmaları ve elektriklenmeleri önler.


SÜLFAT içermez. Vegan formüle sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Devamını Oku..

Tükendi

Stok Alarmı
No. 3 Bond Plex Restore Repair Saç Kremi saçınızı ağırlaştırmadan kökten uca nemlendirir ve saç tellerine nüfuz ederek yıpranmış saçlarınızı onarmaya yardımcı olur. Saçtaki kabarmaları ve elektriklenmeleri önler. Özel geliştirilmiş bağ güçlendirici formülü, değerli Bal içeriği ile desteklenmiştir. Saçtaki açık bağlar Bond Plex serisinin bağ güçlendirici içeriği ile kapandığında nemi ve Bal içeriğinin besleyici etkisini tutar ve saçların nemlenmesine, yumuşak ve parlak görünmesine, saçtaki renk solmalarını da önlemeye yardımcı olur.
Bond Plex teknolojisi sayesinde saç bağları güçlenerek yüksek ısıyla şekillendirme, boyama gibi kimyasal işlemler ve çevresel faktörlerin verdiği zarara karşı korunur, daha güçlü bir yapıya sahip olur.
SÜLFAT içermez. Vegan formüle sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.
Bakım Önerisi: Saç bakım şampuanının ardından ıslak saça uygulanır ve 5 dakika bekletildikten sonra durulanır. Günlük kullanım için uygundur.
Bakım Adımları: Saç Bakım Kremi uygulaması sonrasında saçınızın nem kapasitesini artırmak için No. 4 Yoğun Bakım Maskesini uygulayabilirsiniz. Daha etkili bir sonuç için 6 adımlık Bond Plex bakım serisini kullanmanızı tavsiye ederiz.
bond_richcontent.jpg (1.10 MB)
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Saç Bakım Kremi
Saç Tipi
Tüm Saçlar
Etki
Onarıcı, Güçlendirici, Nemlendirici, Besleyici
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.