Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Hyaluronic Acid & Collagen Durulanmayan Bakım Kremi

Ürün Kodu : 44
188,94 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Öne Çıkan Bilgiler

Ekstra dolgunlaştırıcı ve nemlendirici, sağlıklı uzamaya yardımcı durulanmayan bakım kremi, kuru, cansız ve parlaklığını yitirmiş saçlar için daha hacimli, ekstra dolgun görünüm sağlar. Elektriklenme ve kabarmayı önleyerek saçların kolay şekil almasını sağlar. İpeksi yumuşaklık verir.

Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Devamını Oku..

28.05.2024 tarihine kadar kargoda

Tükendi

Stok Alarmı
Hyaluronik Asit ve Kolajen içeren Ekstra Dolgunlaştırıcı ve Nemlendirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi; parlaklığını kaybetmiş, cansız, zayıf ve yıpranmış saçlar için geliştirilmiştir. Özel geliştirilmiş formülü ile saçların daha kalın, pürüzsüz, dolgun, sağlıklı, güçlü ve parlak gözükmesini sağlar. İçerdiği Hyaluronik Asit saç tellerinize derinlemesine nüfuz ederek bakım yapar. Saçın kaybettiği nemi geri kazandırır, güçlendirir, elastikiyetini artırır ve kırılmasını önler. Bitkisel Kolajen saç dökülmelerini önlemeye katkı sağlar, saç köklerini güçlendirerek sağlıklı bir görünüm kazanmasını destekler. Yoğun dolgunlaştırıcı etkisi sayesinde kökten uca sağlıkla parlayan, pürüzsüz ve güçlü saçlara sahip olmanızı destekler. İpeksi yumuşaklık ve kolay tarama sağlar. Saçı ağırlaştırmaz.

Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Bakım Önerisi: Islak veya nemli saç boy ve uçlarına uygulayınız. Durulamayınız. Saçınızı kuruttuktan sonra son dokunuş olarak saç boy ve uçlarına uygulayarak yumuşak ve parlak bir görünüm ile şekillendirebilirsiniz. Saça fındık büyüklüğünde uygulanır.
Yoğun Bakım Önerisi; yıkama öncesi maske bakımı olarak tüm saçınıza uygulayabilir sonrasında durulayabilirsiniz.
 
hyaluronic_richcontent.jpg (1.13 MB)
 
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Saç Bakım Kremi
Saç Tipi
Kuru / Cansız
Etki
Onarıcı, Elektriklenme/Kabarma Önleyici, Nemlendirici, Canlandırıcı / Parlaklık Veren
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.