Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

No.4 Bond Plex Yoğun Onarım Maskesi

Ürün Kodu : 148
238,50 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Öne Çıkan Bilgiler

No. 4 Bond Plex Restore Repair Yoğun Onarıcı Maske özel geliştirilmiş bağ güçlendirici formülü ve hızlı onarım etkisi ile hasarlı saç bağlarının yeniden yapılanmasını sağlar.  Saç dokusunu pürüzsüzleştirir ve elastikiyeti artırır.


Paraben içermez. Vegan formüle sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Devamını Oku..

Tükendi

Stok Alarmı
No. 4 Bond Plex Restore Repair Yoğun Saç Maskesi yoğun ve hızlı onarım etkisi ile hasarlı saç bağlarının yeniden yapılanmasını sağlar. Saç dokusunu pürüzsüzleştirir ve elastikiyeti artırır.Özel geliştirilmiş bağ güçlendirici formülü değerli Bal içeriği ile desteklenmiştir.Saçtaki açık bağlar Bond Plex serisinin bağ güçlendirici içeriği ile kapandığında nemi ve Bal içeriğinin besleyici etkisini tutar ve saçların nemlenmesine, yumuşak ve parlak görünmesine, saçtaki renk solmalarını da önlemeye yardımcı olur.İçeriğindeki özel bağ güçlendirici teknolojisi ile aşırı yıpranmış saç tellerini güçlendirerek kopmaya meyilli saçların ömrünü uzatır. Saç elastikiyetini artırır, kırık uçları besleyici etki sayesinde iyileştirerek ısı ve kimyasal işlemler öncesinde korur.
Paraben içermez. Vegan formüle sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Bakım Önerisi: Banyoda, şampuan ve saç bakım kremi sonrası temiz ve nemli saçlarınıza No. 4 Bond Plex Yoğun Onarıcı Maskeyi uygulayın ve 2-3 dakika bekletin. Durulayın. Haftada 1-2 kez kullanım için uygundur.
bond_richcontent.jpg (1.10 MB)
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Saç Bakım Maskesi
Saç Tipi
Tüm Saçlar
Etki
Onarıcı, Güçlendirici, Nemlendirici, Besleyici
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.