Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Expert Series Biotin & Caffeine Saç ve Saç Derisi Bakım Kremi

Ürün Kodu : 76
199,95 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Öne Çıkan Bilgiler

Dökülme Karşıtı ve Sağlıklı Uzamaya Yardımcı Saç ve Saç Derisi Kremi dökülmeye eğilimli, yavaş uzayan, zayıf ve güçsüz saçlarda dökülmeyi azaltmaya ve saç diplerinin güçlenmesine yardımcı olur. Saçların sağlıkla uzamasına, yumuşaklık ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Saçı ağırlaştırmaz ve kolay tarama sağlar.


Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Devamını Oku..

Tükendi

Stok Alarmı
Biotin ve Kafein içeren Dökülme Karşıtı ve Sağlıklı Uzamaya Yardımcı Saç ve Saç Derisi Kremi dökülmeye eğilimli, yavaş uzayan, zayıf ve güçsüz saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Dökülmeyi azaltmaya ve saç diplerinin güçlenmesine yardımcı olur. Saçların sağlıkla uzamasına, yumuşaklık ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Saçı ağırlaştırmaz ve kolay tarama sağlar.

 Vegan içeriğe sahiptir. Hiçbir hayvansal içerik kullanılmamıştır.
ÖZEL İÇERİKLER
BIOTIN: Saç kalitesini artırır, saçın sağlıklı uzamasını destekler. Saçın güneş ışığı, toz, kir gibi doğal etkilere ve boya fön gibi işlemlerden kaynaklanan zararlara dayanıklılığını artırır.

KAFEIN: Saçı besleyerek saçların sağlıklı uzamasını sağlar. Saçların daha hızlı beslenmesini ve canlılık kazanmasını sağlar.

Bakım Önerisi: Şampuandan sonra ıslak saçınıza ve saç derinize az miktarda masaj yaparak uygulayın. 1-2 dakika saçınızda beklettikten sonra su ile durulayın. Daha etkili sonuç için; haftada 1-2 kere Biotin & Caffeine peeling şampuan ve her yıkamada serinin günlük şampuanı ve toniği ile kullanmanızı öneririz.
expert_richcontent.jpg (992 KB)
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Saç Bakım Kremi
Saç Tipi
Dökülme Eğilimli, Yavaş Uzayan
Etki
Onarıcı, Dökülme Karşıtı, Güçlendirici, Hızlı Uzamaya Yardımcı
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.