Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Expert Series Biotin & Caffeine Saç Toniği

Ürün Kodu : 90
93.3 Ortalama Puan
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
  (3)
Yorum Yap
199,95 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Daha Fazla Saç Toniği
Öne Çıkan Bilgiler

Dökülme Karşıtı ve Sağlıklı Uzamaya Yardımcı Saç Toniği dökülmeye eğilimli, zayıf, güçsüz, sağlıksız görüntüye sahip saç diplerinde derinlemesine arınma ihtiyacı olan tüm saç tipleri için uygundur. Dökülmeyi azaltmaya ve hızlı uzamaya yardımcı olur. İçeriğindeki mentol sayesinde saç diplerini derinlemesine ferahlatır.

Vegan içeriğe sahiptir. Hiçbir hayvansal içerik kullanılmamıştır.

Devamını Oku..

Tükendi

Stok Alarmı
Biotin ve Kafein içeren Dökülme Karşıtı ve Sağlıklı Uzamaya Yardımcı Saç Toniği dökülmeye eğilimli, zayıf, güçsüz, sağlıksız görüntüye sahip saç diplerinde derinlemesine arınma ihtiyacı olan tüm saç tipleri için uygundur. Dökülmeyi azaltmaya yardımcı olur. Saçların sağlıklı uzamasına yardımcı olur. İçeriğindeki mentol sayesinde saç diplerini derinlemesine ferahlatır.
Vegan içeriğe sahiptir. Hiçbir hayvansal içerik kullanılmamıştır.

ÖZEL İÇERİKLER

BIOTIN: Saç kalitesini artırır, saçın sağlıklı uzamasını destekler. Saçın güneş ışığı, toz, kir gibi doğal etkilere ve boya fön gibi işlemlerden kaynaklanan zararlara dayanıklılığını artırır.

KAFEIN: Saçı besleyerek saçların sağlıklı uzamasını sağlar. Saçların daha hızlı beslenmesini ve canlılık kazanmasını sağlar.
MENTOL; Saçın sağlıklı uzamasını desteklemeye yardımcı olur. Saçların daha parlak görünmesini destekler. Saçların daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.

Bakım Önerisi: Islak veya nemli saç diplerine uygulayınız. Saç diplerine masaj yaparak ürünün yayılmasını ve aktif hale gelmesini sağlayınız. Günde 1-2 defa olmak üzere her gün uygulayınız. Durulamayınız.
expert_richcontent.jpg (992 KB)
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Saç Toniği
Saç Tipi
Dökülme Eğilimli, Yavaş Uzayan, Tüm Saçlar
Etki
Dökülme Karşıtı, Güçlendirici, Hızlı Uzamaya Yardımcı
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.