Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Intense Keratin Duş Öncesi Saç Bakım Maskesi

Ürün Kodu : 45
47,94 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Öne Çıkan Bilgiler

Yoğunlaştırılmış Keratin İçeren Onarıcı ve Pürüzsüzleştirici Duş Öncesi SOS ONARICI Saç Bakım Maskesi; pürüzsüzleştirici etkisi sayesinde aşırı yıpranmış, kuru, mat ve cansız saçlar için kökten uca sağlıkla parlayan, hacimli ve güçlü görünüm sağlar. İpeksi yumuşaklık ve kolay tarama sağlar. Saçı ağırlaştırmaz. 

 Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Devamını Oku..

28.05.2024 tarihine kadar kargoda

Tükendi

Stok Alarmı
Yoğunlaştırılmış Keratin İçeren Onarıcı ve Pürüzsüzleştirici Duş Öncesi SOS ONARICI Saç Bakım Maskesi; aşırı yıpranmış, kuru, mat ve cansız saçlar için geliştirilmiştir. Özel geliştirilmiş formülü aşırı yıpranmış ve cansız saçların daha pürüzsüz ve parlak gözükmesini sağlar. Pürüzsüzleştirici etkisi sayesinde kökten uca sağlıkla parlayan, hacimli ve güçlü saçlara sahip olmanızı destekler. İpeksi yumuşaklık ve kolay tarama sağlar. Saçı ağırlaştırmaz. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Yoğun yumuşaklık ve parlaklık sağlar. Onarıcı ve güçlendirici etkiye sahiptir. Yeniden yapılandırma sunar.

Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Bakım Önerisi: Duş öncesi kuru saça bakım maskesi olarak uygulanır. 5 dakika bekletilir; ardından banyo aşamasına geçilir.
 
intense_richcontent.jpg (1.04 MB)
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Saç Bakım Maskesi
Saç Tipi
Yıpranmış / İşlem Görmüş
Etki
Onarıcı, Güçlendirici, Canlandırıcı / Parlaklık Veren
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.