Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Intense Keratin Saç Bakım Serumu

Ürün Kodu : 50
195,45 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Öne Çıkan Bilgiler

Yoğunlaştırılmış keratin içeren onarıcı ve pürüzsüzleştirici saç bakım serumu, özel formülü ile aşırı yıpranmış, kuru, mat ve cansız saçların kökten uca sağlıkla parlamasına, güçlenmesine yardımcı olur. Elektriklenme ve kabarmayı önler. Kolay tarama ve ipeksi yumuşaklık, parlaklık sunar. Saçı ağırlaştırmaz.

UV Filtresi içerir. Paraben içermez. Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Devamını Oku..

Tükendi

Stok Alarmı
Yoğunlaştırılmış Keratin İçeren Yoğun Onarıcı ve Pürüzsüzleştirici Saç Bakım Serumu; aşırı yıpranmış, kuru, mat ve cansız saçlar için geliştirilmiştir. Özel geliştirilmiş formülü aşırı yıpranmış ve cansız saçların daha pürüzsüz ve parlak gözükmesini sağlar. Saç kırılmalarının azalmasına yardımcı olur, saçın elektriklenmesini ve kabarmasını engeller. İçerdiği Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Isıya karşı koruma, kolay tarama, ipeksi yumuşaklık ve parlaklık sağlar. Saçı ağırlaştırmaz.
UV filtresi içerir. Paraben içermez. Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Bakım Önerisi: Islak veya nemli saça uygulayın. Avucunuza küçük bir miktar serum alın, saçınıza eşit miktarda uygulayın. Durulamayın. Şampuanlama öncesinde kuru saçınıza maske bakımı yapabilir sonrasında durulayabilirsiniz. Bitiş ürünü olarak şekillendirme sonrası elektriklenmeyi engellemek ve daha parlak, sağlıklı saçlara sahip olmak için uygulayabilirsiniz. Daha etkili sonuç için Intense Keratin Serisinin diğer ürünleri ile bakımınızı tamamlayın.
intense_richcontent.jpg (1.04 MB)
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Saç Bakım Serumu/Yağı
Saç Tipi
Yıpranmış / İşlem Görmüş
Etki
Onarıcı, Elektriklenme/Kabarma Önleyici, Güneşe / Isıya Karşı Koruma, Canlandırıcı / Parlaklık Veren, Besleyici
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.