tea-tree

TEA TREE OIL & KERATIN

Yağlı ve Kepekli Saçlar İçin
Yoğun Arındırıcı, Hacimlendirici ve Kepek Karşıtı Bakım
tea-tree
tea-tree
tea-tree

ÇAY AĞACI YAĞI VE KERATİN İÇEREN FORMÜL SAÇ DİPLERİNDEKİ YAĞI ARINDIRIR, SAÇLARIN GÜÇLENMESİNİ SAĞLAR, SAÇI HACİMLENDİRİR VE SAÇLARA CANLILIK KAZANDIRIR.

1
1. Adım

TEA TREE OIL & KERATİN SAÇ BAKIM ŞAMPUANI – 250 ML

Çay ağacı yağı ve keratin içeren, yoğun arındırıcı ve kepek karşıtı saç bakım şampuanı, antibakteriyel özelliği ile saç diplerini derinlemesine arındırır, yağ dengesini sağlar. Kepek oluşumunu önler. İçerdiği bitkisel keratin saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur, yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç sağlar. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Islak saça masaj yaparak uygulayın. Ardından durulayın.

TEA TREE OIL & KERATİN SAÇ BAKIM ŞAMPUANI – 250 ML
2
2. Adım

TEA TREE OIL & KERATİN SAÇ BAKIM TONİĞİ – 200 ML

Çay ağacı yağı ve biotin içeren saç bakım toniği: dökülmeye eğilimli, zayıf, güçsüz, sağlıksız görüntüye sahip saç diplerinde derinlemesine arınma ihtiyacı olan tüm saç tipleri için uygundur. Dökülmeyi azaltmaya yardımcı olur. Saçların sağlıklı uzamasına yardımcı olur. İçeriğindeki mentol sayesinde saç diplerini derinlemesine ferahlatır.

Bakım önerisi: Islak veya nemli saç diplerine uygulayınız. Saç diplerine masaj yaparak ürünün yayılmasını ve aktif hale gelmesini sağlayınız. Günde 1-2 defa olmak üzere her gün uygulayınız. Durulamayınız.

TEA TREE OIL & KERATİN
SAÇ BAKIM TONİĞİ – 200 ML

SAÇ BAKIM SERİLERİ