intense

INTENSE KERATIN SERİSİ

Aşırı Yıpranmış ve Cansız Saçlar İçin
Yoğun Onarıcı ve Pürüzsüzleştirici Bakım
intense
intense

YOĞUNLAŞTIRILMIŞ KERATIN VE ÖZEL AKTİFLER YÖNÜNDEN ZENGİN FORMÜL SAÇIN YENİDEN YAPILANMASINA YARDIMCI OLUR VE YIPRANMALARA KARŞI KORUMA, ONARIM VE DİRENÇ DESTEĞİ VERİR.

1
1. Adım

INTENSE KERATIN SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml

Yoğunlaştırılmış Keratin İçeren Onarıcı ve Pürüzsüzleştirici Saç Bakım Şampuanı; aşırı yıpranmış, kuru, mat ve cansız saçlara özel geliştirilmiştir. İçerdiği özel aktifler sayesinde cansız saçları onarır, daha pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Islak saça masaj yaparak uygulayın. Ardından durulayın.

INTENSE KERATIN SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml
2
2. Adım

INTENSE KERATIN SAÇ BAKIM KREMi - 250 ml

Yoğunlaştırılmış Keratin İçeren Onarıcı ve Pürüzsüzleştirici Saç Bakım Kremi; aşırı yıpranmış, kuru, mat ve cansız saçlara özel geliştirilmiştir. İçerdiği özel aktifler sayesinde cansız saçları onarır, daha pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. Yoğun nem ve yumuşaklık verir. Kolay tarama sağlar. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Şampuan uygulamasının ardından saç boy ve uçlarına uygulayın. Ardından durulayın.

INTENSE KERATIN SAÇ BAKIM KREMi - 250 ml
3
3. Adım

INTENSE KERATIN GÜNLÜK YOĞUN SAÇ BAKIM KÜRÜ - 200 ml

Yoğunlaştırılmış Keratin İçeren hasar onarıcı yoğun bakım kürü aşırı yıpranmış, cansız saçlar için geliştirilmiştir. Sadece 2 dakikada saçta oluşan yıpranmaları onararak daha güçlü, sağlıklı ve parlak bir görünüm sağlamaya yardımcıdır. Yoğun formülü ile saçları ağırlaştırmadan ihtiyacı olan komple bakımı sunar. Pürüzsüzleştirici etkisi sayesinde kökten uca parlayan, güçlü ve hacimli saçlar sunar.İçerdiği bitkisel keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Yıpranmalara karşı koruma onarım ve direnç desteği verir.

Kullanımı: 1. uygulama alternatifi : Şampuan ve krem sonrası ıslak saç boy ve uçlarına uygulanır. 2 dakika bekletilir ; ardından durulanır. 2. uygulama alternatifi : Yıkama öncesinde de tüm saça yoğun olarak uygulanıp dilediğiniz kadar bekletip ardından durulanabilir. Sonrasında şampuan aşamasına geçilir.

INTENSE KERATIN
GÜNLÜK YOĞUN SAÇ BAKIM KÜRÜ - 200 ml
4
4. Adım

INTENSE KERATIN SIVI SAÇ BAKIM KREMi - 200 ml

Yoğunlaştırılmış Keratin İçeren Onarıcı ve Pürüzsüzleştirici Sıvı Saç Bakım Kremi; aşırı yıpranmış, kuru, mat ve cansız saçlara özel geliştirilmiştir. İçerdiği özel aktifler sayesinde cansız saçları onarır, daha pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. Saçları ağırlaştırmadan kolay tarama sağlar. İpeksi yumuşaklık verir. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben içermez.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli saça önce çalkalanır ardından sprey edilerek uygulanır. Durulanmaz.

INTENSE KERATIN SIVI SAÇ BAKIM KREMi - 200 ml
5
5. Adım

INTENSE KERATIN SAÇ BAKIM SERUMU - 75 ml

Yoğunlaştırılmış Keratin İçeren Onarıcı ve Pürüzsüzleştirici Saç Bakım Serumu; aşırı yıpranmış, kuru, mat ve cansız saçlara özel geliştirilmiştir. İçerdiği özel aktifler sayesinde cansız saçları onarır, daha pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. Saçları ağırlaştırmaz ve elektriklenmeyi önler. UV filtresi ile saçları korur. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben içermez.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli saça 1-2 pompa uygulanır. Durulanmaz.

INTENSE KERATIN SAÇ BAKIM SERUMU - 75 ml

SAÇ BAKIM SERİLERİ