expert-biotin

EXPERT SERİSİ BIOTIN & CAFFEINE

Dökülmeye Eğilimli saçlar için
Saç kökü güçlendirici vehızlı uzamaya yardımcı bakım
expert-biotin
expert-biotin
expert-biotin

BİOTİN VE KAFEİN, DÖKÜLMEYE EĞLİMLİ SAÇLARDA KÖKLERİ GÜÇLENDİRİR VE SAÇ KALİTESİNİ ARTIRIR. DAHA HIZLI VE SAĞLIKLI UZAMAYA YARDIMCI OLUR. SAÇLARIN ÇEVRESEL FAKTÖRLER VE ISIL İŞLEMLERE KARŞI DAYANIKLILIĞINI ARTIRIR.

1
1. Adım

BIOTIN & CAFFEINE DÖKÜLME KARŞITI PEELING ŞAMPUAN – 200 ml

Doğal deniz tuzu kristalleri, Biotin ve Kafein içeren, saç kökü güçlendirici ve hızlı uzamaya yardımcı peeling şampuan, saç diplerinde derinlemesine arındırma sağlar. Günlük biriken kir ve saç bakım ürünlerinin kalıntılarını yok eder. Saç kalitesini artırarak kökleri güçlendirir ve dökülmeyi azaltır. Canlı, sağlıklı ve hacimli görünüm sunar. Düzenli kullanımda maksimum sonuç verir.

Bakım Önerisi: Kullanmadan önce karıştırılır. Az miktar ürün banyo esnasında nemli saç diplerine masaj hareketleri ile uygulanır. İsteğe bağlı olarak saçta bekletilir, ardından durulanır.

BIOTIN & CAFFEINE DÖKÜLME KARŞITI
PEELING ŞAMPUAN – 200 ml
2
2. Adım

BIOTIN & CAFFEINE DÖKÜLME KARŞITI ŞAMPUAN – 350 ml

Biotin ve Kafein içeren, saç kökü güçlendirici ve hızlı uzamaya yardımcı saç bakım şampuanı, saç kalitesini artırarak kökleri güçlendirir, dökülmeyi azaltır. Daha hızlı ve sağlıklı uzamaya yardımcı olur. Saçların çevresel faktörler ve ısıl işlemlere karşı dayanıklılığını artırır. Derinlemesine arındırma sağlar. Canlı ve sağlıklı görünüm sunar.

Bakım Önerisi: Günlük kullanım içindir. Islak saça, masaj yaparak uygulanır, ardından durulanır.

BIOTIN & CAFFEINE DÖKÜLME KARŞITI
ŞAMPUAN – 350 ml
3
3. Adım

BIOTIN & CAFFEINE DÖKÜLME KARŞITI SAÇ VE SAÇ DERİSİ BAKIM KREMİ – 200 ml

Biotin ve Kafein içeren, saç kökü güçlendirici ve hızlı uzamaya yardımcı saç ve saç derisi bakım kremi, saç kalitesini artırarak kökleri güçlendirir, dökülmeyi azaltır. Daha hızlı ve sağlıklı uzamaya yardımcı olur. Saçların çevresel faktörler ve ısıl işlemlere karşı dayanıklılığını artırır. Yumuşak ve sağlıklı görünüm sunar. Kolay tarama sağlar.

Bakım Önerisi: Şampuandan sonra ıslak saça ve saç derisine az miktarda ürün masaj yaparak uygulanır, ardından durulanır. Maske etkisi için 1 dakika saçta bekletilip ardından durulanır.

BIOTIN & CAFFEINE DÖKÜLME KARŞITI
SAÇ VE SAÇ DERİSİ BAKIM KREMİ – 200 ml
4
4. Adım

BIOTIN & CAFFEINE DÖKÜLME KARŞITI SPREY TONİK – 200 ml

Biotin ve Kafein içeren, dökülme karşıtı ve saç kökü güçlendirici saç bakım toniği, zayıf ve güçsüz saç köklerini güçlendirir, dökülmeyi azaltır. Saç köklerini uyararak kan dolaşımını hızlandırır. Yeni saç oluşumunu destekler. Daha hızlı ve sağlıklı uzamaya yardımcı olur.

Bakım Önerisi: Tercihe göre banyo sonrası nemli saç diplerine ya da kuru saçlara her gün uygulanması tavsiye edilir. Sprey edilerek uygulanır, ardından masaj hareketleri ile ürünün aktif hale gelmesi sağlanır. Durulanmaz.

BIOTIN & CAFFEINE DÖKÜLME KARŞITI
SPREY TONİK – 200 ml

SAÇ BAKIM SERİLERİ