Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Summer Edition Monoi Oil & Ylang Ylang Sıvı Saç Bakım Kremi

Ürün Kodu : 79
157,45 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Daha Fazla MONOI & YLANG YLANG
Öne Çıkan Bilgiler

Güneş Sonrası Koruyucu Çift Fazlı Sıvı Saç Bakım Kremi; saçın doğal parlaklığı arttırır, anında kolay tarama sağlar. Saçları kuruluğa ve renk bozulmalarına karşı korur, saçı nemlendirir, güçlendirir. Güneşten zarar görmüş saçlara nüfuz ederek ayrık saç uçlarını ve kabarıklığı azaltmaya yardımcı olur.

Paraben içermez. UV filtresi içerir. Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Devamını Oku..

Tükendi

Stok Alarmı
Monoi ve Ylang Ylang Yağı İçeren Güneş Sonrası Koruyucu Çift Fazlı Sıvı Saç Bakım Kremi; doğal parlaklığı arttırır, anında kolay tarama sağlar. İçeriğindeki Monoi Yağı ile saçları kuruluğa karşı korur, saçı nemlendirir, güçlendirir ve renk bozulmalarına karşı saçı korur. Özellikle boyamadan, kimyasal işlemlerden zarar görmüş ve yüksek ısıya maruz kalarak bozulan saçlara nüfuz ederek ayrık saç uçlarını ve kabarıklığı azaltmaya yardımcı olur. Saçın daha kolay taranmasını sağlar. Ylang Ylang Yağının zengin içeriği sayesinde saçların beslenerek güçlenmesini, kuru ve mat görünümlü saçların yumuşayarak parlak bir görünüme ulaşmasını sağlar. Zamanla yıpranan ve kırılan saçların canlılık kazanmasını destekler.
Paraben içermez. UV filtresi içerir. Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Bakım Önerisi: Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Saçlarınızın uçlarındaki kuruluk ve yıpranmayı en aza indirmek için şekillendirmeye başlamadan önce ıslak veya nemli saç uçlarınıza eşit miktarda uygulayıp geniş uçlu tarak yardımı ile tarayınız. Durulamayınız. Gün içerisinde kuru saçınıza uygulayabilirsiniz. Daha etkili sonuç için Monoi Oil & Ylang Ylang Serisinin diğer ürünleri ile bakımınızı tamamlayın.
summer_sac_richcontent.jpg (1.08 MB)
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Saç Bakım Kremi
Saç Tipi
Tüm Saçlar
Etki
Güneşe / Isıya Karşı Koruma, Canlandırıcı / Parlaklık Veren, Besleyici
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.