Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Summer Glow Aşamalı Renk Açıcı Spreyi

Ürün Kodu : 101
161,70 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Daha Fazla MONOI & YLANG YLANG
Öne Çıkan Bilgiler

Aşamalı Renk Açıcı Sprey saçlarınızı kurutmadan ve doğal yapısını bozmadank kademeli olarak saç rengini açmayı destekler, saçlarınızı hafifçe aydınlatır ve güneşte açılmış gibi bir görünüm sağlar. 

Amonyak ve Paraben içermez. Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Devamını Oku..

Tükendi

Stok Alarmı
Monoi Yağı ve Bitkisel Keratin İçeren Aşamalı Renk Açıcı Sprey; içeriğindeki Monoi Yağı ile saçlarınızı kurutmadan, saçların kolay taranmasını sağlayarak, doğal görünümlü sarı tonlara dönüştürür. Peroksitli renk açıcı özel formülü ısı veren şekillendiriciler ile saçınızın doğal yapısını bozmadan aktif hale gelerek 3-5 kullanımda kademeli olarak saç rengini açmayı destekler, saçlarınızı hafifçe aydınlatır ve güneşte açılmış gibi bir görünüm sağlar. Doğal sarı, açık kahverengi saçlara ve rengi açılmış saçlara uygulanabilir. İçeriğindeki vitamin E ve Keratin saçınıza bakım sağlar, yumuşaklık ve parlaklık vermeye yardımcı olur. Saçın belirlediğiniz bölgelerini daha açık veya daha parlak hale getirir.
 
Amonyak ve Paraben içermez. Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.
 
Kullanım Tavsiyesi: Ürünü çalkalayın. Yıkanmış ve havlu ile kurutulmuş saça sıkın. Ürünü eşit şekilde yaymak için saçı tarayın. Güneşte veya kurutma makinesiyle kurutun. Eğer ürünü uyguladıktan sonra saç düzleştirme makinesi kullanacaksanız, saçların tamamen kuru olmasına dikkat edin. Her kullanımdan sonra 3-4 gün ara verin ve kullandıktan sonraki gün saçınızı yıkayın. Durulanmaz.
 
summer_sac_richcontent.jpg (1.08 MB)
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Renk Açıcı Sprey
Etki
Renk Açıcı
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.