Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Biotin & Keratin SÜLFATSIZ Saç Bakım Kremi

Ürün Kodu : 162
167,20 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Daha Fazla Saç Bakım Kremi
Öne Çıkan Bilgiler

Dökülme karşıtı ve sağlıklı uzamaya yardımcı SÜLFATSIZ saç bakım kremi, zayıf yapıdaki saçlar için biotin eksikliği sebebiyle oluşan saç kaybı ve dökülmeyi önlemeye yardımcı olur. İpeksi yumuşaklık ve kolay tarama sağlar. Saçı ağırlaştırmaz.

Silikon ve paraben içermez. Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

 

Devamını Oku..

Tükendi

Stok Alarmı
Biotin ve Keratin İçeren Dökülme Karşıtı ve Sağlıklı Uzamaya Yardımcı SÜLFATSIZ Saç Bakım Kremi; dökülmeye eğilimli ve zayıf tüm saçlar için geliştirilmiştir. Özel geliştirilmiş formülü saçta biotin eksikliğinin neden olduğu; saç kaybı, dökülme, zayıflamış saç kökleri ve kepeklenmenin önüne geçmeyi hedefler. Biotin; saçı besleyen, güçlendiren ve sağlıklı saç oluşumunu destekleyen en önemli vitaminlerdendir. İçerdiği özel aktifler sayesinde saçın yeniden yapılanmasını destekler ve dayanılıklığını artırmaya yardımcı olur. Güçlendirici etkisi sayesinde saçın sağlıklı uzamasını destekler. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir.
SÜLFAT, silikon ve paraben içermez. Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Bakım Önerisi: Şampuandan sonra nemli saç uçlarına masaj yaparak uygulayın ve durulayın. Daha etkili sonuç için Biotin & Keratin Serisinin diğer ürünleri ile bakımınızı tamamlayın.
biotin_richcontent.jpg (961 KB)
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Saç Bakım Kremi
Saç Tipi
İnce Telli / Zayıf, Dökülme Eğilimli, Yavaş Uzayan
Etki
Dökülme Karşıtı, Güçlendirici, Arındırıcı, Hızlı Uzamaya Yardımcı
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.