Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Style Guide Natural Flex Gazsız Saç Sprey

Ürün Kodu : 28
196,14 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Daha Fazla Saç Spreyi
Öne Çıkan Bilgiler

STYLE GUIDE Natural Flex Gazsız Saç Spreyi doğal bir dokunuş ile saç stilinizi sabitlemeye ve elektriklenmeyi engellemeye yardımcı olur. Esnek tutuşa sahiptir. Saçınızı ağırlaştırmaz ve sertleştirmez. Saçlarınızı neme, çevresel faktörlere ve UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.

Bitkisel keratin ve UV filtresi içerir. Paraben, silikon ve boya içermez. Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Devamını Oku..

Tükendi

Stok Alarmı
BOTANICAL KERATIN COMPLEX ve UV FİLTRESİ içeren formülü ile STYLE GUIDE Natural Flex Gazsız Saç Spreyi doğal bir dokunuş ile saç stilinizi sabitlemeye ve elektriklenmeyi engellemeye yardımcı olur. Saçlarınızda doğal görünümlü kalıcı stiller yaratırken aynı zamanda koruma sağlayarak bakımını yapar. Kurutmadan sabitler, elektriklenmeyi engeller. Saçınızı ağırlaştırmaz ve sertleştirmez. Esneklik sağlar ve kolayca taranır. Saçlarınızı neme, çevresel faktörlere ve UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. Saçınızı fön ısısına karşı korumaya yardımcı olur.

Bitkisel keratin ve UV filtresi içerir. Paraben, silikon ve boya içermez. Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

URBAN Care Stil Önerisi: Saç şeklini sabitlerken spreyi saça kısa aralıklarla sıkın. Saç tutamlarına şekil/hacim verirken; spreyi saç diplerinden saç uçlarına doğru sıkın.
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Saç Şekillendirici
Saç Tipi
Tüm Saçlar
Etki
Güneşe / Isıya Karşı Koruma
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.