Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Style Guide Deniz Tuzu Saç Köpüğü

Ürün Kodu : 23
237,54 TL
Fiyat Alarmı
Daha Fazla
Daha Fazla Saç Köpüğü
Öne Çıkan Bilgiler

STYLE GUIDE Deniz Tuzu Saç Köpüğü ile denizden çıkmış gibi doğal, dağınık, dolgun ve göz kamaştıran dalgalar yaratırken aynı zamanda saçlarınızda koruma sağlayarak bakımını yapabilirsiniz. Saçlarınızı neme, çevresel faktörlere ve UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.

Bitkisel keratin ve UV Filtresi içerir. Paraben, silikon ve boya içermez. Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Devamını Oku..

Tükendi

Stok Alarmı
BOTANICAL KERATIN COMPLEX ve UV FİLTRESİ içeren formülü ile STYLE GUIDE Deniz Tuzu Saç Köpüğü saçlarınızda denizden çıkmış gibi doğal, dağınık, dolgun ve göz kamaştıran dalgalar yaratırken aynı zamanda koruma sağlayarak bakımını yapar. Dolgunluk ve yoğunluk etkisi sunar. Saçınızı ağırlaştırmaz ve sertleştirmez. Esneklik sağlar ve kolayca taranır. Saçlarınızı neme, çevresel faktörlere ve UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. Saçınızı fön ısısına karşı korumaya yardımcı olur.
Bitkisel keratin ve UV Filtresi içerir. Paraben, silikon ve boya içermez. Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

URBAN Care STİL ÖNERİSİ
1. UYGULAMA: Doğal ve dağınık dalgalar yaratmak için; önce nemli, sonra bitişte kuru saç boy ve uçlarınıza eşit miktarda sıkın ve şekil verin.

2. UYGULAMA: Hacim ve dolgunluk için; nemli saçınıza, saç diplerinize sıkın ve şekil verin.
Ürün Açıklaması
Bakım Ürününe Göre
Saç Şekillendirici
Saç Tipi
Tüm Saçlar
Etki
Güneşe / Isıya Karşı Koruma
SON GEZİLEN ÜRÜNLER
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.