ARGAN

argan-image

Saçı besleyerek ipeksi yumuşaklık sağlar. Pürüzsüzleştirici etkisi sayesinde kökten uca sağlıkla parlayan, güçlü saçlara sahip olmanızı destekler, saç kırıklarının oluşmasını da engeller.

BİOTİN

argan-image

Biotin saçı besleyen, güçlendiren ve sağlıklı saç oluşumunu destekleyen en önemli vitaminlerdendir. İçerdiği özel aktifler sayesinde saçın yeniden yapılanmasını destekler ve hızlı uzamaya yardımcı olur.

HİNDİSTAN CEVİZİ

argan-image

İçeriğindeki vitamin ve mineraller ile saçlara parlaklık ve sağlıklı görünüm kazandırır. Saçları güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Yumuşaklık ve onarım sağlar.

HİBİSCUS

argan-image

Yüksek antioksidanlar, A ve C vitamini yönünden zengin içerik saçları nemlendirerek beslemeye yardımcıdır. Kusursuz parlaklık kazandırır. Daha güçlü saçlar sunar.

ALOE VERA

argan-image

İçeriğindeki yağ asitleri ve birçok vitamin ile saçların beslenerek güçlenmesini sağlar. Sağlıklı ve parlak saçlar sunar.

BİTKİSEL KERATİN

argan-image

Saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olarak onarım ve direnç desteği sunar, zenginleştirilmiş formülü ile yıpranmalara karşı korur.

GREYFURT

argan-image

A,C, E ve K vitaminleri yönünden zengin olan içerik besleyici ve dolgunlaştırıcı etkiye sahiptir. Saçı besler ve parlaklık kazandırır.

ZENCEFİL

argan-image

Yağ asitleri ve aktifler yönünden zengin olan Zencefil saçları sağlıklı ve güçlü kılar. Kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerini besler, güçlendirir.

SHEA YAĞI

argan-image

Yağ asitleri ve A, D ve E vitaminleri yönünden zengin Shea yağı, saçın nemi geri kazanmaya ve elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olur.

ÇAY AĞACI

argan-image

Antibakteriyel özelliği sayesinde yoğun arındırıcı içeriktir. Saç ve saç derisini derinlemesine arındırmaya ve ferahlatmaya yardımcıdır. Yağlanmayı geciktirir ve yağ dengesini korur.

SÜT PROTEİNLERİ
argan-image

Saçlarda besleyici ve güçlendirici etkiye sahiptir. Onarım, parlaklık ve yumuşaklık sağlar.

UV FİLTRESİ

argan-image

Saçların güneşin direkt ışınlarından koruyarak sağlıklı ve canlı kalmasını sağlar. Saç renginin zarar görmesini önlemeye yardımcıdır.