pink

PINK GRAPEFRUIT & GINGER SERİSİ

İnce, Zayıf ve Hacimsiz Saçlar İçin
Dolgunlaştırıcı Bakım
pink
pink

PEMBE GREYFURT, ZENCEFİL VE İÇERİDĞİ ÖZEL AKTİFLER SAÇLARIN DAHA DOLGUN, HACİMLİ GÖRÜNMESİNE YARDIMCI OLUR. SAÇI BESLER VE PARLAKLIK KAZANDIRIR. KÖKTEN UCA GÜÇLENDİRİR.

1
1. Adım

PINK GRAPEFRUIT & GINGER SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml

Pembe Greyfurt ve Zencefil İçeren Dolgunlaştırıcı Saç Bakım Şampuanı; ince, zayıf ve hacimsiz saçlara özel geliştirilmiştir. Ekstra dolgunlaştırıcı etki sayesinde saçlar kökten uca güçlü ve sağlıklı görünüme kavuşur. Daha dolgun ve hacimli saçlar sunar. Besler ve parlaklık kazandırır. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Islak saça masaj yaparak uygulayın. Ardından durulayın.

PINK GRAPEFRUIT & GINGER SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml
2
2. Adım

PINK GRAPEFRUIT & GINGER SAÇ BAKIM KREMi - 250 ml

Pembe Greyfurt ve Zencefil İçeren Dolgunlaştırıcı Saç Bakım Kremi; ince, zayıf ve hacimsiz saçlara özel geliştirilmiştir. Ekstra dolgunlaştırıcı etki sayesinde saçlar kökten uca güçlü ve sağlıklı görünüme kavuşur. Daha dolgun ve hacimli saçlar sunar. Besler ve parlaklık kazandırır. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık verir. Kolay tarama sağlar. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Şampuan uygulamasının ardından saç boy ve uçlarına uygulayın. Ardından durulayın.

PINK GRAPEFRUIT & GINGER SAÇ BAKIM KREMi - 250 ml
3
3. Adım

PINK GRAPEFRUIT & GINGER SIVI SAÇ BAKIM KREMi - 200 ml

Pembe Greyfurt ve Zencefil İçeren Dolgunlaştırıcı Sıvı Saç Bakım Kremi; ince, zayıf ve hacimsiz saçlara özel geliştirilmiştir. Ekstra dolgunlaştırıcı etki sayesinde saçlar kökten uca güçlü ve sağlıklı görünüme kavuşur. Daha dolgun ve hacimli saçlar sunar. Besler ve parlaklık kazandırır. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık verir. Kolay tarama sağlar. UV koruması ile saçları dış etkenlere karşı korur. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben içermez.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli saça önce çalkalanır ardından sprey edilerek uygulanır. Durulanmaz.

PINK GRAPEFRUIT & GINGER SIVI SAÇ BAKIM KREMi - 200 ml
4
4. Adım

PINK GRAPEFRUIT & GINGER SAÇ BAKIM SERUMU - 75 ml

Pembe Greyfurt ve Zencefil İçeren Dolgunlaştırıcı Saç Bakım Serumu; ince, zayıf ve hacimsiz saçlara özel geliştirilmiştir. Ekstra dolgunlaştırıcı etki sayesinde saçlar kökten uca güçlü ve sağlıklı görünüme kavuşur. Daha dolgun ve hacimli saçlar sunar. Besler ve parlaklık kazandırır. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık verir. Elektriklenmeyi önler. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben içermez.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli saça 1-2 pompa uygulanır. Durulanmaz.

PINK GRAPEFRUIT & GINGER SAÇ BAKIM SERUMU - 75 ml

SAÇ BAKIM SERİLERİ