TWISTED CURLS HIBISCUS & SHEA BUTTER SERİSİ

Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar İçin

Bukle Belirginleştirici ve Elektriklenmeyi Önleyici Bakım

HIBISCUS, SHEA YAĞI, YÜKSEK ANTİOKSİDANLAR, A VE C VİTAMİNLERİ YÖNÜNDEN ZENGİN BESLEYİCİ FORMÜL SAÇLARI NEMLENDİREREK YUMUŞAKLIK VERİR, BUKLELERİ ONARIR VE ELEKTRİKLENMEYİ AZALTIR.

1

1. Adım

TWISTED CURLS HIBISCUS & SHEA BUTTER SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml

Hibiscus ve Shea Yağı İçeren Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Şampuanı; dalgalı ve kıvırcık saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Bukleleri şekillendirmeye ve belirginleştirmeye yardımcı olur. Yoğun besleyici formülü ile nemlendirerek yumuşaklık verir, yıpranmış bukleleri onarır. Kabarma ve elektriklenmeyi önler. Bitkisel keratin sayesinde saçları onarır, korur ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Islak saça masaj yaparak uygulayın. Ardından durulayın.

product-view
2

2. Adım

TWISTED CURLS HIBISCUS & SHEA BUTTER SAÇ BAKIM KREMi - 250 ml

Hibiscus ve Shea Yağı İçeren Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi; dalgalı ve kıvırcık saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Bukleleri şekillendirmeye ve belirginleştirmeye yardımcı olur. Yoğun besleyici formülü ile nemlendirerek yumuşaklık verir, yıpranmış bukleleri onarır. Kabarma ve elektriklenmeyi önler. Kolay tarama sağlar. Bitkisel keratin sayesinde saçları onarır, korur ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Şampuan uygulamasının ardından saç boy ve uçlarına uygulayın. Ardından durulayın.

product-view
3

3. Adım

TWISTED CURLS HIBISCUS & SHEA BUTTER SIVI SAÇ BAKIM KREMi - 200 ml

Hibiscus ve Shea Yağı İçeren Bukle Belirginleştirici Sıvı Saç Bakım Kremi; dalgalı ve kıvırcık saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Bukleleri şekillendirmeye ve belirginleştirmeye yardımcı olur. Yoğun besleyici formülü ile nemlendirerek yumuşaklık verir, yıpranmış bukleleri onarır. Kabarma ve elektriklenmeyi önler. Kolay tarama sağlar. UV filtresi ile güneşe karşı koruma sağlar. Bitkisel keratin sayesinde saçları onarır, korur ve direnç desteği verir. Paraben içermez.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli saça önce çalkalanır ardından sprey edilerek uygulanır. Durulanmaz.

product-view
4

4. Adım

TWISTED CURLS HIBISCUS & SHEA BUTTER 7/24 BAKIM KREMİ - 175 ml

Hibiscus ve Shea Yağı İçeren 7/24 Bukle Belirginleştirici ve Şekillendirici Bakım Kremi; dalgalı ve kıvırcık saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Bukleleri şekillendirmeye ve belirginleştirmeye yardımcı olur. Yoğun besleyici formülü ile nemlendirerek yumuşaklık verir, yıpranmış bukleleri onarır. Kabarma ve elektriklenmeyi önler. Kolay şekillendirme sağlar. Bitkisel keratin sayesinde saçları onarır, korur ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli / kuru saça bir fındık büyüklüğünde uygulanır. Durulanmaz.

product-view
SAÇ BAKIM SERİLERİ