coconut

PURE COCONUT & ALOE VERA SERİSİ

Boyalı, Röfleli ve Yıpranmış Saçlar İçin
Boya ve Güneşe Karşı Koruyucu Bakım
coconut
coconut

HİNDİSTAN CEVİZİ, ALOE VERA VE İÇERDİĞİ ÖZEL AKTİFLER SAÇLARIN RENGİNİN KORUNMASINA, KALICILIĞININ ARTMASINA YARDIMCI OLUR. UV FİLTRESİ İÇERİĞİ GÜNEŞE KARŞI KORUMA SAĞLAR.

1
1. Adım

PURE COCONUT & ALOE VERA SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml

Hindistan Cevizi ve Aloe Vera İçeren Renk Koruyucu Saç Bakım Şampuanı; boyalı, röfleli ve yıpranmış saçlara özel geliştirilmiştir. Saç renginin korunmasına, kalıcılığını artırmaya ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. UV filtresi içerir. Güneşe karşı koruma ile boyanın ilk günkü parlaklığını korur. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Islak saça masaj yaparak uygulayın. Ardından durulayın.

PURE COCONUT &
ALOE VERA SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml
2
2. Adım

PURE COCONUT & ALOE VERA SAÇ BAKIM KREMİ - 250 ml

Hindistan Cevizi ve Aloe Vera İçeren Renk Koruyucu Saç Bakım Kremi; boyalı, röfleli ve yıpranmış saçlara özel geliştirilmiştir. Saç renginin korunmasına, kalıcılığını artırmaya ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. UV filtresi içerir. Güneşe karşı koruma ile boyanın ilk günkü parlaklığını korur. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık verir. Kolay tarama sağlar. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Şampuan uygulamasının ardından saç boy ve uçlarına uygulayın. Ardından durulayın.

PURE COCONUT &
ALOE VERA SAÇ BAKIM KREMİ - 250 ml
3
3. Adım

PURE COCONUT & ALOE VERA GÜNLÜK YOĞUN SAÇ BAKIM KÜRÜ - 200 ml

Saf Hindistancevizi yağı ve Aloe Vera içeren renk koruyucu günlük bakım kürü, boyalı, röfleli ve yıpranmış saçlar için geliştirilmiştir. Sadece 2 dakikada saçta oluşan yıpranmaları onarmaya, daha güçlü, parlak ve sağlıklı görünüm elde etmeye yardımcı olur. Özel formülü ile saç rengini koruyarak kalıcılığını artırır. Yoğun formülü ile saçları ağırlaştırmadan ihtiyacı olan komple bakımı sunar. Yumuşak ve kremsi dokusu ile saçlardaki elektriklenmeyi alarak kolay şekil almasını sağlar. Özel formülü ile saç teline etki ederek pürüzsüzleştirir ve saç kırılmalarını azaltır.

Kullanımı: 1. uygulama alternatifi : Şampuan ve krem sonrası ıslak saç boy ve uçlarına uygulanır. 2 dakika bekletilir; ardından durulanır. 2. uygulama alternatifi: Yıkama öncesinde de tüm saça yoğun olarak uygulanıp dilediğiniz kadar bekletip ardından durulanabilir.

PURE COCONUT & ALOE VERA
GÜNLÜK YOĞUN SAÇ BAKIM KÜRÜ - 200 ml
4
4. Adım

PURE COCONUT & ALOE VERA SIVI SAÇ BAKIM KREMİ - 200 ml

Hindistan Cevizi ve Aloe Vera İçeren Renk Koruyucu Sıvı Saç Bakım Kremi; boyalı, röfleli ve yıpranmış saçlara özel geliştirilmiştir. Saç renginin korunmasına, kalıcılığını artırmaya ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. UV filtresi içerir. Güneşe karşı koruma ile boyanın ilk günkü parlaklığını korur. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık verir. Kolay tarama sağlar. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben içermez.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli saça önce çalkalanır ardından sprey edilerek uygulanır. Durulanmaz.

PURE COCONUT &
ALOE VERA SIVI SAÇ BAKIM KREMİ - 200 ml
5
5. Adım

PURE COCONUT & ALOE VERA SAÇ BAKIM SERUMU - 75 ml

Hindistan Cevizi ve Aloe Vera İçeren Renk Koruyucu Saç Bakım Serumu; boyalı, röfleli ve yıpranmış saçlara özel geliştirilmiştir. Saç renginin korunmasına, kalıcılığını artırmaya ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Özel formülü ile saç teline etki ederek pürüzsüzleştirir ve saç kırılmalarını azaltır. UV filtresi içerir. Güneşe karşı koruma ile boyanın ilk günkü parlaklığını korur. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık verir. Kolay tarama sağlar. Elektriklenme ve kabarmayı önler. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir.Paraben içermez.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli saça 1-2 pompa uygulanır. Durulanmaz.

PURE COCONUT &
ALOE VERA SAÇ BAKIM SERUMU - 75 ml
6
6. Adım

PURE COCONUT & ALOE VERA DURULANMAYAN BAKIM KREMİ - 150 ml

Hindistan Cevizi ve Aloe Vera İçeren Renk Koruyucu Durulanmayan Bakım Kremi; boyalı, röfleli ve yıpranmış saçlara özel geliştirilmiştir. Saç renginin korunmasına, kalıcılığını artırmaya ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Özel formülü ile saç teline etki ederek pürüzsüzleştirir ve saç kırılmalarını azaltır. UV filtresi içerir. Güneşe karşı koruma ile boyanın ilk günkü parlaklığını korur. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık verir. Kolay tarama sağlar. Elektriklenme ve kabarmayı önler. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir.Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli / kuru saça bir fındık büyüklüğünde uygulanır. Durulanmaz.

PURE COCONUT &
ALOE VERA DURULANMAYAN BAKIM KREMİ - 150 ml

SAÇ BAKIM SERİLERİ