biotin

BIOTIN & KERATIN SERİSİ

Dökülmeye Eğilimli Saçlar İçin
Güçlendirici Bakım
biotin
biotin

BIOTIN, KERATIN VE İÇERDİĞİ ÖZEL AKTİFLER SAÇTA BIOTIN EKSİKLİĞİNİN NEDEN OLDUĞU SAÇ KAYBI, DÖKÜLMEYİ AZALTIR. ZAYIFLAMIŞ SAÇ KÖKLERİNİ GÜÇLENDİRİR. BIOTIN, SAÇI BESLEYEN, GÜÇLENDİREN VE SAĞLIKLI SAÇ OLUŞUMUNU DESTEKLEYEN EN ÖNEMLİ VİTAMİNLERDENDİR.

1
1. Adım

BIOTIN & KERATIN SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml

Biotin ve Keratin içeren Dökülme Karşıtı ve Sağlıklı Uzamaya Yardımcı Saç Bakım Şampuanı; dökülmeye eğilimli ve zayıf yapıdaki saçlara özel geliştirilmiştir. Özel geliştirilmiş formülü saçın yeniden yapılanmasını destekler ve dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Güçlendirici etkisi ile saçın sağlıklı uzamasını destekler. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Islak saça masaj yaparak uygulayın. Ardından durulayın.

BIOTIN & KERATIN SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml
2
2. Adım

BIOTIN & KERATIN SAÇ BAKIM KREMİ - 250 ml

Biotin ve Keratin içeren Dökülme Karşıtı ve Sağlıklı Uzamaya Yardımcı Saç Bakım Kremi; dökülmeye eğilimli ve zayıf yapıdaki saçlara özel geliştirilmiştir. Özel geliştirilmiş formülü saçın yeniden yapılanmasını destekler ve dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Güçlendirici etkisi ile saçın sağlıklı uzamasını destekler. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık verir. Kolay tarama sağlar. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Şampuan uygulamasının ardından saç boy ve uçlarına uygulayın. Ardından durulayın.

BIOTIN & KERATIN SAÇ BAKIM KREMİ - 250 ml

SAÇ BAKIM SERİLERİ