ARGAN OIL & KERATİN SERİSİ

Kolay Kırılan Saçlar İçin

Pürüzsüzleştirici, Besleyici ve Kırılma Karşıtı Bakım

İÇERDİĞİ E VİTAMİNİ, DOĞAL ANTİOKSİDAN VE OMEGA YAĞ ASİTLERİ BAKIMINDAN ZENGİN ARGAN YAĞI SAÇI BESLER VE İPEKSİ YUMUŞAKLIK SAĞLAR.

1

1. Adım

ARGAN OIL & KERATIN SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml

Argan yağı ve Keratin içeren, besleyici ve kırılma karşıtı saç bakım şampuanı özel geliştirilmiş formülü ile uzun, cansız ve kolay kırılan saçların kökten uca daha sağlıklı, parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Bitkisel Keratin sayesinde saçları onarır, korur ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi:Islak saça masaj yaparak uygulayın. Ardından durulayın.

product-view
2

2. Adım

ARGAN OIL & KERATIN SAÇ BAKIM KREMi - 250 ml

Argan yağı ve Keratin içeren, besleyici ve kırılma karşıtı saç bakım kremi özel geliştirilmiş formülü ile uzun, cansız ve kolay kırılan saçların kökten uca daha sağlıklı, parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Bitkisel Keratin sayesinde saçları onarır, korur ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Şampuan uygulamasının ardından saç boy ve uçlarına uygulayın. Ardından durulayın.

product-view
3

3. Adım

ARGAN OIL & KERATIN GÜNLÜK YOĞUN SAÇ BAKIM KÜRÜ - 200 ml

Argan yağı ve keratin içeren, besleyici ve kırılma karşıtı yoğun bakım kürü kolay kırılan ve yıpranmış saçlar için geliştirilmiştir. Sadece 2 dakikada saçta oluşan yıpranmaları onararak daha güçlü, sağlıklı ve parlak bir görünüm sağlamaya yardımcıdır. Yoğun formülü ile saçları ağırlaştırmadan ihtiyacı olan komple bakımı sunar. Yumuşak ve kremsi dokusu ile saçlardaki elektriklenmeyi alarak kolay şekil almasını sağlar. Özel formülü ile saç teline etki ederek pürüzsüzleştirir ve saç kırılmalarını azaltır.

Kullanımı: 1. uygulama alternatifi : Şampuan ve krem sonrası ıslak saç boy ve uçlarına uygulanır. 2 dakika bekletilir ; ardından durulanır. 2. uygulama

product-view
4

4. Adım

ARGAN OIL SIVI SAÇ BAKIM KREMi - 200 ml

Argan yağı ve Keratin içeren, besleyici ve kırılma karşıtı sıvı saç bakım kremi özel geliştirilmiş formülü ile uzun, cansız ve kolay kırılan saçların kökten uca daha sağlıklı, parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. UV filtresi ile saçları korur. Banyo sonrası saçlarda kolay tarama ve ipeksi yumuşaklık sağlar. Saçı ağırlaştırmaz. Bitkisel Keratin sayesinde saçları onarır, korur ve direnç desteği verir. Paraben içermez.

Bakım önerisi:Banyo sonrası nemli saça önce çalkalanır ardından sprey edilerek uygulanır. Durulanmaz.

product-view
5

5. Adım

ARGAN OIL SAÇ BAKIM SERUMU - 75 ml

Argan yağı ve Keratin içeren, besleyici ve kırılma karşıtı saç bakım serumu özel geliştirilmiş formülü ile uzun, cansız ve kolay kırılan saçların kökten uca daha sağlıklı, parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Yoğun formülü ile nemlendirir, canlandırır ve ipeksi yumuşaklık verir. UV filtresi ile saçları korur. Saçı ağırlaştırmaz. Bitkisel Keratin sayesinde saçları onarır, korur ve direnç desteği verir. Paraben içermez.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli saça 1-2 pompa uygulanır. Durulanmaz.

product-view
6

6. Adım

ARGAN OIL & KERATIN DURULANMAYAN BAKIM KREMi - 150 ml

Argan yağı ve Keratin içeren, besleyici ve kırılma karşıtı durulanmayan bakım kremi özel geliştirilmiş formülü ile uzun, cansız ve kolay kırılan saçların kökten uca daha sağlıklı, parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Saçlarda elektriklenme ve kabarmayı önler. Saç uçlarında kırık oluşumunu engeller. İpeksi yumuşaklık verir. Saçı ağırlaştırmaz. Bitkisel Keratin sayesinde saçları onarır, korur ve direnç desteği verir. Paraben içermez.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli / kuru saça bir fındık büyüklüğünde uygulanır. Durulanmaz.

product-view
SAÇ BAKIM SERİLERİ