men serisi
men serisi

Erkeklere Özel Seri

men serisi

ERKEKLERE ÖZEL GELİŞTİRİLEN DÖKÜLME KARŞITI VE GÜÇLENDİRİCİ ŞAMPUAN – 350 ml

Biotin, Kafein ve Aktif Bitkisel Protein Kompleksi ile özel olarak geliştirilen formülü dökülmeye eğilimli, zayıf ve güçsüz saçların güçlenmesi ve yeniden canlanmasını hedefler. Saç diplerini derinlemesine temizler. Saçları güçlendirerek dökülmeyi azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki Biotin saç kalitesini artırır, saçın sağlıklı uzamasını destekler, saçın güneş ışığı, toz, kir gibi doğal etkilere ve boya fön gibi işlemlerden kaynaklanan zararlara dayanıklılığını artırır. İçeriğindeki Kafein saçı besleyerek saçların sağlıklı uzamasını sağlar, saçların daha hızlı beslenmesini ve canlılık kazanmasını sağlar. Silikon ve paraben içermez.

Bakım Önerisi: Islak saçınıza masaj yaparak uygulayın ve durulayın.

product-view

ERKEKLERE ÖZEL GELİŞTİRİLEN CANLANDIRICI VE FERAHLATICI SAÇ, YÜZ VE VÜCUT ŞAMPUANI – 350 ml

Erkeklere özel olarak geliştirilmiş formülü ile Saç, Yüz ve Vücut Bakımını tek bir şampuanla yapmayı sağlar. Formülündeki Aktif Bitkisel Protein Kompleksi ve yoğun Arındırıcı içeriği ile günlük biriken kirleri ve kullanılan saç ve sakal şekillendiricilerinin kalıntılarını etkili şekilde arındırır ve muhteşem bir ferahlık verir. Saç ve sakal diplerini derinlemesine temizler ve yağlanmayı geciktirmeye destek olur. Gün boyu tazelik ve ferahlık hissi ile daha canlı ve enerjik hissetmenizi sağlar. Silikon ve paraben içermez.

Bakım Önerisi: Islak saçınıza, yüzünüze ve vücudunuza masaj yaparak uygulayın ve durulayın.

product-view

ERKEKLERE ÖZEL GELİŞTİRİLEN KEPEK KARŞITI VE DERİNLEMESİNE ARINDIRICI ŞAMPUAN – 350 ml

Çay Ağacı Yağı, Limon ve Aktif Bitkisel Protein Kompleksi ile özel olarak geliştirilen formülü kepek oluşumunun belirtileri olan kuru saç derisi veya aşırı yağlanmış saç derisinin bakımını yapar. Yoğun Arındırıcı içeriği ile günlük biriken kirleri ve kullanılan saç şekillendiricilerinin kalıntılarını etkili şekilde arındırır ve muhteşem bir ferahlık verir. Saç diplerini derinlemesine temizleyerek yağlanmanın geciktirilmesine ve kepek oluşumunun azalmasına destek olur. Silikon ve paraben içermez.

Bakım Önerisi: Islak saçınıza masaj yaparak uygulayın ve durulayın.

product-view

ERKEKLERE ÖZEL GELİŞTİRİLEN EKSTRA GÜÇLÜ TUTUŞ JÖLE – 200 ml

Aktif Bitkisel Protein Kompleksi ve UV filtresi ile özel olarak geliştirilmiş formülü saçınızı şekillendirirken bakım yaparak koruma sağlar. Su bazlı formülü ile saçınızı ağırlaştırmadan şekillendirmenize yardımcı olur. Düzleştirici ve fön öncesi kullanıma uygundur.

Bakım Önerisi: Küçük bir miktar parmak uçlarınıza alınız ve sonrasında istenilen şekli vermek için kuru ya da nemli saçınıza uygulayınız.

product-view

ERKEKLERE ÖZEL GELİŞTİRİLEN BESLEYİCİ VE PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ SAÇ BAKIM SERUMU – 75 ml

Özel yağlar ile geliştirilen formülü nemini ve kalitesini kaybetmiş saç ve sakalların mat ve dağınık görünümünü düzenler ve bakımını yapar. Saç ve sakal yapısını besler ve güçlendirir.

Bakım Önerisi: Islak veya nemli saç ve sakalınıza uygulayın. Avucunuza bir pompa serum alın, saçınıza ve sakalınıza eşit miktarda uygulayın.

product-view

ERKEKLERE ÖZEL GELİŞTİRİLEN SAÇ VE SAKAL ŞEKİLLENDİRİCİ KREM WAX – 100 ml

Saçlarda yaratıcı stiller yaratmaya yardımcı olur. Yumuşak dokusuyla saça kolayca şekil verir, güçlü ama esnek tutuşu ile doğal bir görünüm sağlar.

Bakım Önerisi: Küçük bir miktar parmak uçlarınıza alınız ve sonrasında istenilen şekli vermek için saç ve sakalınıza uygulayınız.

product-view

SAÇ BAKIM SERİLERİ