monoi-oil

MONOI OIL & YLANG YLANG SERİSİ

Güneşten Yıpranmış Saçlar İçin
Güneş Sonrası Koruyucu Bakım
monoi-oil
monoi-oil
monoi-oil

MONOI OIL YAĞI İLE SAÇLARI VE SAÇ DERİSİNİ KURULUĞA KARŞI KORUR. SAÇLARI NEMLENDİRİR. GÜÇLENDİRİR VE RENK BOZULMALARINA KARŞI SAÇI KORUR. YLANG YLANG YAĞININ ZENGİNİÇERİĞİ SAYESİNDE SAÇLARIN BESLENEREK GÜÇLENMESİNİ, KURU VE MAT GÖRÜNÜMLÜ SAÇLARIN YUMUŞAYARAK PARLAK BİR GÖRÜNÜME ULAŞMASINI SAĞLAR.

1
1. Adım

MONOI OIL & YLANG YLANG SAÇ BAKIM MASKESi - 50 ml

Güneşten yıpranmış saçlar için geliştirilmiş formülü ile saçları ve saç derisini kuruluğa karşı korur, saçı nemlendirir, güçlendirir ve renk bozulmalarına karşı saçı korur. Özellikle boyamadan, kimyasal işlemlerden zarar görmüş ve yüksek ısıya maruz kalarak bozulan saçlara nüfuz ederek ayrık saç uçlarını ve kabarıklığı azaltmaya yardımcı olur. Saçın daha kolay taranmasını sağlar. Ylang Ylang Yağının zengin içeriği sayesinde saçların beslenerek güçlenmesini, kuru ve mat görünümlü saçların yumuşayarak parlak bir görünüme ulaşmasını sağlar. UV Filtresi içerir. Paraben içermez.

Bakım önerisi: Duş öncesi kuru saça bakım maskesi olarak uygulanır. 5 dakika bekletilir ; ardından banyo aşamasına geçilir.

MONOI OIL & YLANG YLANG
SAÇ BAKIM MASKESi - 50 ml
2
2. Adım

MONOI OIL & YLANG YLANG SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml

Güneşten yıpranmış saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülü ile tuzlu su, klor ve güneş ürünlerinin kalıntılarından saçı arındırır. İçeriğindeki Monoi Yağı ile saçları ve saç derisini kuruluğa karşı korur, saçı nemlendirir, güçlendirir ve renk bozulmalarına karşı saçı korur. Özellikle boyamadan, kimyasal işlemlerden zarar görmüş ve yüksek ısıya maruz kalarak bozulan saçlara nüfuz ederek ayrık saç uçlarını ve kabarıklığı azaltmaya yardımcı olur. Saçın daha kolay taranmasını sağlar. UV Filtresi içerir.

Bakım önerisi: Islak saça masaj yapılarak uygulanır, ardından durulanır.

MONOI OIL & YLANG YLANG
SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml
3
3. Adım

MONOI OIL & YLANG YLANG SIVI SAÇ BAKIM KREMi - 200 ml

Güneşten yıpranmış saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülü ile saçın doğal parlaklığını ve canlılığını geri kazandırır. İçeriğindeki Monoi Yağı ile saçları kuruluğa karşı korur, saçı nemlendirir, güçlendirir ve renk bozulmalarına karşı saçı korur. Özellikle boyamadan, kimyasal işlemden zarar görmüş ve yüksek ısıya maruz kalarak bozulan saçlara nüfuz ederek ayrık saç uçlarını ve kabarıklığı azaltmaya yardımcı olur. Sıvı formu ile duş sonrası pratik şekilde uygulanır. Saçlarda kolay tarama ve UV koruma sağlar. İpeksi yumuşaklık verirken saçı ağırlaştırmaz. Paraben içermez. UV filtersi içerir.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli saça önce çalkalanır ardından sprey edilerek uygulanır. Durulanmaz.

MONOI OIL & YLANG YLANG
SIVI SAÇ BAKIM KREMi - 200 ml
4
4. Adım

MONOI OIL & YLANG YLANG DURULANMAYAN BAKIM KREMi - 150 ml

Güneşten yıpranmış saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülü ile saça yumuşaklık verir ve güneş sonrası saçın onarılmasını sağlar. İçeriğindeki Monoi Yağı ile saçları kuruluğa karşı korur, nemlendirir, güçlendirir ve renk bozulmalarına karşı korur. Özellikle boyamadan, kimyasal işlemlerden zarar görmüş ve yüksek ısıya maruz kalarak bozulan saçlara nüfuz ederek ayrık saç uçlarını ve kabarıklığı azaltmaya yardımcı olur. Saçın daha kolay taranmasını ve şekil almasını sağlar.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli ya da kuru saça bir fındık büyüklüğünde uygulanır. Durulanmaz.

MONOI OIL & YLANG YLANG
DURULANMAYAN BAKIM KREMi - 150 ml
DOĞAL AŞAMALI RENK AÇICI SPREY
5

MONOI OIL & YLANG YLANG AŞAMALI RENK AÇICI SPREY - 150 ml

İçeriğindeki Monoi Yağı ile saçları kurutmadan, kolay taranmasını sağlayarak, doğal görünümlü sarı tonlara dönüştürür. Saçların doğal yapısını bozmadan aktif hale gelerek 3 kullanımdan itibaren kademeli olarak saç rengi açmayı destekler, saçları hafifçe aydınlatır ve güneşte açılmış gibi bir görünüm sağlar. Doğal sarı, açık kahverengi saçlar ya da röfleli / rengi açılmış saçlara uygulanabilir. İçeriğindeki vitamin E ve Keratin saçınıza bakım sağlar, yumuşaklık ve parlaklık vermeye yardımcı olur. Saçın belirlediğiniz bölgelerini daha açık veya daha parlak hale getirir. Amonyak ve Paraben içermez.

Bakım önerisi: durulanmayan sprey formu ile tüm saça veya açılmak istenen kısımlara uygulanır. Ardından durulama gerektirmez, saç kurutma makinesi ile kurutulur. Her kullanımdan sonra 3-4 gün ara verilmesi ve kullanımın ertesi gün saçların yıkanması önerilir.

MONOI OIL & YLANG YLANG
AŞAMALI RENK AÇICI SPREY - 150 ml

SAÇ BAKIM SERİLERİ