macadamia

MACADAMIA & KERATIN SERİSİ

Çok İşlem Görmüş, Yıpranmış Saçlar İçin
Yoğun Nemlendirici ve Onarım Bakım
macadamia
macadamia

MAKADEMYA YAĞI, KERATIN VE İÇERDİĞİ ÖZEL FORMÜL İLE YOĞUN İŞLEM SONRASI YIPRANMALARI ONARIR, CANLI GÖRÜNÜMÜ GERİ KAZANDIRIR. OLUŞTURDUĞU KORUYUCU TABAKA İLE ÇEVRESEL VE KİMYASAL ETKENLERE KARŞI KORUMA DESTEĞİ SAĞLAR.

1
1. Adım

MACADAMIA & KERATIN SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml

Makademya Yağı ve Keratin İçeren Yoğun Nemlendirici ve Onarıcı Saç Bakım Şampuanı; çok işlem görmüş ve yıpranmış saçlara özel geliştirilmiştir. Yoğun işlem sonrası yıpranan saçların canlılığını geri kazanmasına yardımcı olur. Oluşturduğu koruyucu tabaka, saçları çevresel faktörlerden korur. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Islak saça masaj yaparak uygulayın. Ardından durulayın.

MACADAMIA & KERATIN SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml
2
2. Adım

MACADAMIA & KERATIN SAÇ BAKIM KREMi - 250 ml

Makademya Yağı ve Keratin İçeren Yoğun Nemlendirici ve Onarıcı Saç Bakım Kremi; çok işlem görmüş ve yıpranmış saçlara özel geliştirilmiştir. Yoğun işlem sonrası yıpranan saçların canlılığını geri kazanmasına yardımcı olur. Oluşturduğu koruyucu tabaka, saçları çevresel faktörlerden korur. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık verir. Kolay tarama sağlar. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben ve silikon içermez.

Bakım önerisi: Şampuan uygulamasının ardından saç boy ve uçlarına uygulayın. Ardından durulayın.

MACADAMIA & KERATIN SAÇ BAKIM KREMi - 250 ml
3
3. Adım

MACADAMIA OIL SIVI SAÇ BAKIM KREMi - 200 ml

Makademya Yağı ve Keratin İçeren Yoğun Nemlendirici ve Onarıcı Sıvı Saç Bakım Kremi; çok işlem görmüş ve yıpranmış saçlara özel geliştirilmiştir. Yoğun işlem sonrası yıpranan saçların canlılığını geri kazanmasına yardımcı olur. Oluşturduğu koruyucu tabaka, saçları çevresel faktörlerden, UV filtresi ise güneşin zararlı ışınlarından korur. Saçı ağırlaştıradan ipeksi yumuşaklık verir. Kolay tarama sağlar. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben içermez.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli saça önce çalkalanır ardından sprey edilerek uygulanır. Durulanmaz.

MACADAMIA OIL SIVI SAÇ BAKIM KREMi - 200 ml
4
4. Adım

MACADAMIA OIL SAÇ BAKIM SERUMU - 75 ml

Makademya Yağı ve Keratin İçeren Yoğun Nemlendirici ve Onarıcı Saç Bakım Serumu; çok işlem görmüş ve yıpranmış saçlara özel geliştirilmiştir. Yoğun işlem sonrası yıpranan saçların canlılığını geri kazanmasına yardımcı olur. Oluşturduğu koruyucu tabaka, saçları çevresel faktörlerden, UV filtresi ise güneşin zararlı ışınlarından korur. Saçı ağırlaştıradan ipeksi yumuşaklık verir. Kolay tarama sağlar. Elektriklenme ve kabarmayı önler. İçerdiği Bitkisel Keratin sayesinde saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği verir. Paraben içermez.

Bakım önerisi: Banyo sonrası nemli saça 1-2 pompa uygulanır. Durulanmaz.

MACADAMIA OIL SAÇ BAKIM SERUMU - 75 ml

SAÇ BAKIM SERİLERİ