hyaluronic-acid

HYALURONIC ACID & COLLAGEN

Kuru ve Nemsiz Saçlar İçin
Ekstra Dolgunlaştırıcı & Nemlendirici, Sağlıklı Uzamaya Yardımcı Bakım
hyaluronic-acid
hyaluronic-acid
hyaluronic-acid

HYALURONIC ACID KURU VE NEMSİZ SAÇLARI NEME DOYURUR. DAHA HACİMLİ, EKSTRA DOLGUN GÖRÜNÜM VERİR. SAÇLARIN ELASTİKİYETİNİ ARTIRIR VE KIRILMALARI ÖNLER. BİTKİSEL KOLAJEN İSE SAÇ KÖKLERİNİ GÜÇLENDİREREK SAĞLIKLI BİR GÖRÜNÜM SUNAR.

1
1. Adım

HYALURONIC ACID & COLLAGEN SAÇ BAKIM MASKESİ - 50 ml

Ekstra dolgunlaştırıcı & nemlendirici, sağlıklı uzamaya yardımcı, banyo öncesi saç bakım maskesi, kuru ve yavaş uzayan, cansız saçlar için geliştirilmiş formülü ile kuru ve nemsiz saçları neme doyurur, daha hacimli, ekstra dolgun görünüm verir. Saç elastikiyetini artırararak kırılmaları önler. Kökten uca besler ve saçlar sağlıkla uzar. Saçların daha kalın ve güçlü görünmesini sağlar. Saçı ağırlaştırmaz. İpeksi yumuşaklık verir. Paraben içermez. Vegan içeriğe sahiptir.

Bakım Önerisi: Duş öncesi kuru saça bakım maskesi olarak uygulanır. 5 dakika bekletilir; ardından banyo aşamasına geçilir. durulayın.

HYALURONIC ACID & COLLAGEN
SAÇ BAKIM MASKESİ - 50 ml
2
2. Adım

HYALURONIC ACID & COLLAGEN SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml

Ekstra dolgunlaştırıcı & nemlendirici, sağlıklı uzamaya yardımcı saç bakım şampuanı, kuru ve yavaş uzayan, cansız saçlar için geliştirilmiş formülü ile kuru ve nemsiz saçları neme doyurur, daha hacimli, ekstra dolgun görünüm verir. Saç elastikiyetini artırararak kırılmaları önler. Kökten uca besler ve saçlar sağlıkla uzar. Saçların daha kalın ve güçlü görünmesini sağlar. Sülfat, paraben ve silikon içermez. Vegan içeriğe sahiptir.

Bakım Önerisi: Şampuan uygulamasının ardından saç boy ve uçlarına uygulayın. Ardından durulayın.

HYALURONIC ACID & COLLAGEN
SAÇ BAKIM ŞAMPUANI - 250 ml
3
3. Adım

HYALURONIC ACID & COLLAGEN SAÇ BAKIM KREMi - 250 ml

Ekstra dolgunlaştırıcı & nemlendirici, sağlıklı uzamaya yardımcı saç bakım kremi, kuru ve yavaş uzayan, cansız saçlar için geliştirilmiş formülü ile kuru ve nemsiz saçları neme doyurur, daha hacimli, ekstra dolgun görünüm verir. Saç elastikiyetini artırararak kırılmaları önler. Kökten uca besler ve saçlar sağlıkla uzar. Saçların daha kalın ve güçlü görünmesini sağlar. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık ve kolay tarama sağlar. Saçı ağırlaştırmaz. Sülfat, paraben ve silikon içermez. Vegan içeriğe sahiptir.

Bakım Önerisi: Şampuan uygulamasının ardından saç boy ve uçlarına uygulanır. Ardından durulanır.

HYALURONIC ACID & COLLAGEN
SAÇ BAKIM KREMi - 250 ml
4
4. Adım

HYALURONIC ACID & COLLAGEN SIVI SAÇ BAKIM KREMi - 200 ml

Ekstra dolgunlaştırıcı & nemlendirici, sağlıklı uzamaya yardımcı sıvı saç bakım kremi, kuru ve yavaş uzayan, cansız saçlar için geliştirilmiş formülü ile kuru ve nemsiz saçları neme doyurur, daha hacimli, ekstra dolgun görünüm verir. Saç elastikiyetini artırararak kırılmaları önler. Kökten uca besler ve saçlar sağlıkla uzar. Sıvı formu ile duş sonrası pratik şekilde uygulanır. Saçlarda kolay tarama ve UV koruma sağlar. İpeksi yumuşaklık verirken saçı ağırlaştırmaz. Paraben içermez. Vegan içeriğe sahiptir.

Bakım Önerisi: Banyo sonrası nemli saça önce çalkalanır ardından sprey edilerek uygulanır. Durulanmaz.

HYALURONIC ACID & COLLAGEN
SIVI SAÇ BAKIM KREMi - 200 ml
5
5. Adım

HYALURONIC ACID & COLLAGEN SAÇ BAKIM SERUMU - 75 ml

Ekstra dolgunlaştırıcı & nemlendirici, sağlıklı uzamaya yardımcı saç bakım serumu, kuru ve yavaş uzayan, cansız saçlar için geliştirilmiş formülü ile kuru ve nemsiz saçları neme doyurur, daha hacimli, ekstra dolgun görünüm verir. Saç elastikiyetini artırararak kırılmaları önler. Kökten uca besler ve saçlar sağlıkla uzar. Elektriklenme ve kabarmayı önler. UV filtresi sayesinde saçları güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Kolay tarama, ipeksi yumuşaklık ve parlaklık sunar. Paraben içermez. Vegan içeriğe sahiptir.

Bakım Önerisi: Banyo sonrası nemli saça 1-2 pompa uygulanır. Durulanmaz.

HYALURONIC ACID & COLLAGEN
SAÇ BAKIM SERUMU - 75 ml
6
6. Adım

HYALURONIC ACID & COLLAGEN DURULANMAYAN BAKIM KREMİ - 150 ml

Ekstra dolgunlaştırıcı & nemlendirici, sağlıklı uzamaya yardımcı durulanmayan bakım kremi, kuru ve yavaş uzayan, cansız saçlar için geliştirilmiş formülü ile kuru ve nemsiz saçları neme doyurur, daha hacimli, ekstra dolgun görünüm verir. Saç elastikiyetini artırararak kırılmaları önler. Kökten uca besler ve saçlar sağlıkla uzar. Elektriklenme ve kabarmayı önleyerek saçların kolay şekil almasını sağlar. İpeksi yumuşaklık verir. Paraben ve silikon içermez. Vegan içeriğe sahiptir.

Bakım Önerisi: Banyo sonrası nemli ya da kuru saça bir fındık büyüklüğünde uygulanır. Durulanmaz.

HYALURONIC ACID & COLLAGEN
DURULANMAYAN BAKIM KREMİ - 150 ml

SAÇ BAKIM SERİLERİ